Get Adobe Flash player
On-line
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

TB


Totalna Biologia – uzdrawianie przez świadomość – siebie i bliskich

 

Totalna Biologia głosi: "Choroba nie jest błędem natury; jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków; będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby należy odkryć jej źródło w samym sobie.

"Choroba jest uzewnętrznieniem nierozwiązanego konfliktu wewnętrznego;

jest wspólna wszystkim organizmom żywym"

W dzisiejszych czasach nikt już nie kwestionuje związku psychiki z ciałem człowieka, a holistyczne podejście do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji: Ciała, Umysłu            i  Duszy staje się coraz bardziej powszechne, nawet już w gabinetach lekarzy medycyny klasycznej.          To nie tylko moda. To trend ogólnoświatowy wynikający z naturalnych potrzeb człowieka.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy zdeprogramować chorobę w ciele.

W ten sposób wiele chorób, które kiedyś uznano za nieuleczalne – teraz są uleczalne!

Metoda Biologii Totalnej– Uzdrawianie przez Świadomość - bazuje na tej właśnie praktyce, stanowi syntezę wielu badań i obserwacji wniesionych przez  m. in.: współczesną medycynę klasyczną zachodnią i wschodnią,  Nową Medycynę dr Hamera, obserwacje biologicznych praw rządzących fauną i florą, psychogenealogię, NLP, studia nad naturą zwierząt, kabałę, symbolizm      i wiele innych.

Dr Claude Sabbah nie trafił jeszcze na żaden przypadek, który nie byłby podporządkowany biologicznym prawom.

Cytat: Choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, służącym utrzymaniu organizmu przy życiu tak długo, jak to jest możliwe (program umożliwiający przetrwanie).

Mózg działa jak urządzenie elektroniczne. Choroba jest jednym z jego programów włączanych     w specyficznych okolicznościach takich jak silny stres, konflikt emocjonalny i wyłączanych, gdy długotrwały stres lub konflikt zostaje wyeliminowany!”

Podczas warsztatu będziesz mogła/mógł rozwinąć podstawową wiedzę wykładową.

  • Poznasz różnorodne typy konfliktów leżących u podstaw zaburzeń zdrowia
  • Dowiesz się na jakie sposoby można te konflikty rozwiązywać
  • Dostaniesz porcję niezbędnej podstawowej biologiczno-medycznej wiedzy
  • Zrozumiesz czym jest DHS – Syndrom Dirka Hammera, biologiczny niezmiennik i jak wyglądają 2 fazy choroby
  • Poznasz różne podziały w ciele i ich znaczenie dla interpretacji przyczyn choroby
  • Dowiesz się jakie są warunki zdrowienia, poznasz metody uwalniania obciążeń  i uzdrawiania swojego drzewa genealogicznego
  • poznasz jak powstaje choroba nowotworowa na przykładzie raka piersi, całego układu pokarmowego oraz cukrzycy a także jaką profilaktykę stosować aby tego uniknąć lub się pozbyć.

 

Prowadzący: Romuald J. Kosznik – dyplomowany konsultant Totalnej Biologii / Recall Healing oraz Theta Healing, trener Rozwoju Osobistego  w tym Radykalnego Wybaczania                      i Radykalnej Manifestacji Marzeń, mistrz bioenergoterapii, dyplomowany radiesteta, naturoterapeuta.

 

Organizator: Wróżka Agnieszka Tel. 723419686 www.wrozkaagnieszka.pl

 

Termin: 22 i 23 listopada 2014  sobota godz. 10:00- 18:00, niedziela 10:00-15:00

 

Miejsce: Wrocław

Koszt: 350zł …

Zapisy pod nr. tel. 723419686

 

Zapraszamy serdecznie 
Reklama
Użyj link: